„Myšlienky sú ako hostia. Nie sme zodpovední za ich prvú návštevu. Ale budú nás navštevovať len podľa toho, ako ich prijímame.” Lev Nikolajevič Tolstoj

Niektoré odvetvia majú svojich zákazníkov, niektoré majú konzumentov, spotrebiteľov a iní zas klientov, kupujúcich… My máme hostí a podľa toho k nim aj pristupujeme. Snažíme sa, aby sa naši hostia cítili, akoby boli u nás doma na návšteve. Platí to od prvého zavolania, dohodnutia termínu rezervácie, cez starostlivosť počas pobytu až po rozlúčenie.

Snažíme sa poskytovať ubytovanie trochu inak ako ostatní a radi Vás presvedčíme, že to tak je. U nás sa budeme vždy pokúšať prevýšiť Vaše očakávania. Kladieme veľký dôraz na čistotu, komunikáciu a v neposlednom rade detaily, vďaka ktorým sa odlišujeme. Preto v našich apartmánoch nájdete všetko, čo by Vám mohlo pobyt uľahčiť alebo spríjemniť. V kuchynských kútoch napríklad od najmenšej lyžičky až po soľ alebo cukor. Viete si tak pripraviť chutnú kávu presne tak, ako doma a ako ju máte radi.

Ponúkame Vám možnosť sa ubytovať v štyroch pohodlných rodinných apartmánoch kde je maximálna možná obsadenosť s prístelkami 5 osôb, potom máme k dispozícii jedno štúdio na prízemí pre 4 osoby a rodinný dom, ktorý vie prichýliť aj väčšie skupinky alebo rodiny, maximálne však 16 osôb. Pre možnosti, rozloženia postelí, gaučov, prísteliek je najlepšie ak si zavoláte ohľadom bližších informácií, prezriete si naše usporiadanie v rezervačnom programe, alebo nám zašlete email s požadovaným počtom ľudí a dátumom, pre ktorých ubytovanie hľadáte.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Apartmány Malý Princ