Cestujeme od malička… najprv s rodičmi, potom so školou, neskôr v práci alebo so svojou vlastnou rodinou. Niektorý deň sa Vám ujdú raňajky na rýchlo do ruky, niekedy keď je viac času, tak sú raňajky bohatšie. Raz môžu byť sladké, inokedy slané. Zdravé striedajú menej zdravé a takto to ide dookola.


Mali sme to šťastie, že toho cestovania bolo dostatok. Inšpirácia na každom kroku. Zahraničná, domáca.. Na každom kroku sa k tomu stavali inak. Niekomu čas nedovoľuje si raňajky poriadne vychutnať, iný si zase rád posedí a nenechá sa ničím rušiť. Každý má tie svoje zabehnuté rituály. Niekomu raňajky pripravuje niekto iný, niekto pripravuje tie raňajky inému. Niekto spomína na raňajky u rodičov, niekto u babičky, keď sa z kuchyne niesla vôňa čerstvej kávy a buchiet, niekto nevie zabudnúť na plný stôl u tety.. každý má to svoje.

U nás pravdu povediac bol základ u tej spomínanej tety, kedy sa všetko povykladalo na stôl, ktorý sa prehýbal od výmyslu sveta. Našli ste tam syry, šunky, salámy, zeleninu. Nechýbali jogurty, džúsy, raňajková káva a mnoho iného. Preto by sme radi ponúkli všetkým, ktorí sú u nás ubytovaní, takúto možnosť zažiť. Nech už doma máte akékoľvek raňajky, my sa budeme snažiť, aby Vám u nás nič nechýbalo. Preto chodíme s očami i naďalej dokorán otvorenými a hľadáme, čo by sa dalo vylepšiť. Neustále niečo pridávame, aby si každý našiel to svoje.


INFORMÁCIE OHĽADOM RAŇAJOK:

Raňajky nie sú započítané v cene pobytu. Je medzi nami veľa ľudí, s rôznymi intoleranciami alebo raňajky z rôznych dôvodov napríklad nestíhajú, tak sme zvolili túto možnosť, aby ich nemuseli zbytočne platiť. Nech má každý možnosť sa pre ne slobodne rozhodnúť a vychutnať si ich. 

  • 9,00€ je cena raňajok pre osoby nad 12 rokov
  • 4,50€ je cena raňajok pre osoby od 2 do 12 rokov
  • 0€ – deti od 0 do 1,99 rokov za raňajky neplatia

Raňajky sa podávajú v raňajkovej miestnosti Apartmány Malý Princ v čase 08:00 – 10:00

Na raňajky je potrebné sa objednať deň dopredu, aby sme vedeli pripraviť všetko čerstvé v potrebnom množstve.   

Pre objednávanie raňajok alebo pre viac informácií použite prosím toto číslo: 0948 088 505 

Raňajky sa podávajú štandardne formou bufetových stolov od nahlásených 10 osôb. 

Pri menšom počte ako 10 osôb sa raňajky podávajú formou výberu z menu – “Á la carte” 

Radi by sme Vás touto cestou srdečne na naše raňajky pozvali a budeme dúfať, že si ich užijete.

Apartmány Malý Princ

Miroslav Hlinka

Apartmány Malý Princ