fbpx

Apartmány Malý Princ Bojnice

Ponúkame Vám viac ako len ubytovanie

Naše služby

Naše služby

Ponúkame viac ako len ubytovanie

Kvalitné ubytovanie
Kvalitné ubytovanie

Ubytovanie v centre mesta Bojnice. Pár metrov od námestia, ponúkame útulné ubytovanie pre cestovateľov a rodiny, ktoré hľadajú pokojné prenocovanie, ktoré by im poskytlo náhradný pocit domova.

Vynikajúce raňajky
Vynikajúce raňajky

Raňajky ako od mamy... rozvoniavajúce pečivo a ranná káva, kvalitné prevažne lokálne suroviny. Poctivé párky, salámy a šunka z miesnteho mäsiarstva Borko. Všetko podávame v príjemnej atmosfére našej raňajkovej miestnosti.

Privátne wellness
Privátne wellness

Ponúkame Vám možnosť zamknúť za sebou dvere, nechať sa vyhriať a oddýchnuť si vo vírivke v našom wellnesse. K tomu si viete dopriať pohárik vychladeného šampanského alebo ovocný tanier.

Posedenie s priateľmi
Posedenie s priateľmi

Pripravíme Vám spoločenské posedenie s priateľmi na mieru. Usporiadame pre Vás oslavu, firemný večierok, alebo rodinný obed od "A" po "Z"

Hurá na bicykel
Hurá na bicykel

Pre našich hostí ponúkame možnosť si prenajať bicykle a z pohodlného sedadla dvojkolesového tátoša spoznávať omnoho rýchlejšie zákutia nášho kraja. K dispozícii sú mestské aj horské bicykle.

Kaviareň Malý Princ
Kaviareň Malý Princ

!!! Pripravujeme!!!
Onedlho otvoríme priestory našej raňajkovej miestnosti aj počas dňa, kde bude možné si dať dobrú kávu, chutný koláčik, alebo niečo malé pod zub.

Ste pripravený na výlet?

Ak ste pripravení nás navštíviť, neváhajte a pozrite sa na naše ceny a dostupnosť. Budeme sa snažiť Vám pripraviť tie najlepšie služby.

Recenzie

Čo o nás hovoria naši hostia